Sfera odchudzania – Wellness

Liposukcja kawitacyjna

Jest to zabieg, który powoduje likwidacje komórek tłuszczowych poprzez ich niszczenie. Komórki tłuszczowe są rozbijane i przenoszone do wątroby, gdzie są traktowane jak tłuszcz pochodzący z jedzenia. Dlatego, też 2-3 dni przed zabiegiem i po nim należy spożywać co najmniej 3 litry wody. Od razu widać spadek z obwodu od 1 do 5 centymetrów.

Multipolarny masaż z falami radiowymi RF

Jest to masaż bazujący na podciśnieniu z dodatkiem ciepła, które uprzednio podgrzewa tkankę a jednocześnie stymuluje rozpad komórek tłuszczowych po przez wejście tkanki w próżnie. Zabieg bolesny, po którym mogą zostać siniaki, aczkolwiek rezultat widoczny jest gołym okiem już po zabiegu. Posiada szerokie zastosowanie po za odchudzaniem i profilowaniem sylwetki.

Mikroprądowy masaż z falami radiowymi (RF)

Jest to masaż, przy którym tkanka ogrzewana jest do 45-60 stopni, co powoduje jej kurczenie się i dzięki temu wytwarzany jest kolagen w większej ilości niż normalnie, co też, wypełnia wolne miejsca. Doprowadza do odmłodzenia powierzchni skóry, nadaje jej połysk, elastyczność i gładkość. Przyczynia się także do likwidacji zmarszczek. Podczas zabiegu czuć delikatne szczypanie lub też rażenie prądem. Zabieg należy do przyjemnych i komfortowych.

Masaż – Boa – Wyszczuplający

– Nogi, Brzuch, ręce

Masaż, który bazuje na udrożnieniu naczyń krwionośnych i limfatycznych, tym samym pobudza on pracę całego organizmu, co możemy zauważyć, chociażby po redukcji cellulitu, wyszczupleniu kończyn. Jednocześnie, dzięki temu rodzaju masażu nabieramy sił witalnych i mamy więcej pozytywnej energii do spożytkowania, gdyż działanie tego zabiegu bazuje na detoksykacji organizmu.

Masaż próżniowy – bańka chińska

Rodzaj masażu gumowymi lub próżniowymi bańkami, który ma swoje zastosowanie również w odnowie biologicznej. Bańka zasysa skórę, dzięki czemu wytwaażana jest próżnia, która odrywana powięź od reszty tkanek i rozbija tłuszcz, który gromadzi się pod powierzchnią skóry. Odciągnięcie skóry powoduję, że w miejsce zabiegowe dostarczana jest krew, a tłuszcz transportowany jest do wątroby gdzie rozkładany jest jako normalny spożywany z jedzeniem i wydalany za zewnątrz. Ten zabieg wiążę się z dużymi efektami ale trzeba pamiętać, że nie należy on do przyjemnych).

Masaż próżniowy z falami radiowymi (RF)

Masaż bardzo mocno dokrwienny, w którym skóra jest zasysana w głąb dyszy co powoduje jej bardzo mocne naciągnięcie i oderwanie zazwyczaj „sklejonej” powięzi od skóry, tym samym dzięki temu zabiegowi możemy swobodnie dotrzeć do tkani tuszowej. Usuwa on pozostałości przemiany materii, co skutkuje ujędrnieniem i napięciem skóry. Usuwa komórki grubego tłuszczu a rezultaty są już widoczne przy pierwszym zabiegu. Najlepiej sprawdza się w usuwaniu cellulitu, rozstępów I stadium oraz w otyłości.

Potrzebujesz masażu ?